Změny v závodní sezóně 2014

Změny v závodní sezóně 2014

Vážení jezdci a přátelé biketrialu, Dovolte nám, abychom vás informovali o úpravě NSŘ na sezónu 2014.

Vážení jezdci a přátelé biketrialu,

Dovolte nám, abychom vás informovali o úpravě NSŘ na sezónu 2014. Nebudeme upravovat řády, ale komise vydá dodatek pro sezonu 2014, který bude obsahovat následující úpravy. Úpravy budou pouze pro sezonu 2014 a uvidíme, jak se osvědčí. Tento dodatek bude oficiálně vydán do konce března. Teď bychom vás pouze chtěli informovat o tom, co se v tomto dodatku objeví.

1.       Pohár ČMF (P-ČMF) bude mít 4 kategorie – Hobby růžová 2005 a mladší, Hobby bílá 2004,2003,2002 Hobby zelená 2001 a starší a Hobby modrá 1998 a starší. Současně bude zrušen povinný postup do přeborové kategorie vítězů jednotlivých kategorií P-ČMF.

2.       Přeborové kategorie Poussin, Benjamin a Minime budou i pro děvčata, která věkem patří do těchto kategorií.

3.       Největší změna nastane v organizaci kategorie Femine z důvodu rozdílné výkonnosti a podpory maximální přípravy reprezentantek na MS a rozvoj našich nejmladších nadějí této kategorie. Do startovní listiny Femine budou zapsány všechna přihlášená děvčata bez rozdílu kategorií. Přebor ČR této kategorie se bude skládat pouze z jednoho závodu, který se pojede 9.11. na BVV. Výsledek rozhodne o přebornicích této kategorie v roce 2014. Ostatní závody pojedou děvčata v přeborových kategoriích nebo kategoriích P-ČMF (dle věku nebo jejich uvážení). V těchto kategoriích budou absolvovat celou sezonu a budou v těchto kategoriích také hodnocena.

Pokud máte jakýkoli dotaz, tak prosím pište nebo volejte.

Všem krásný den a už se těšíme na pravidelné setkávání při závodech letošní sezony.

Komise BTR

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife