< návrat zpět

Diskuze


Téma: EP a M-ČR rss

Zaslal/a 6.9.2016 11:47

Jak jsem právě zjistil po zveřejnění kompletních výsledku M-ČR a EP, české řády opravdu dostaly na prdel / nyní už bez teček/ Je to smutné, když po jezdcích se vyžaduje znalost a respektování řádů a pro ty co je sestavují je to očividně něco, jako pár blábolů na cáru papíru. Je mi z toho smutno a i tato skutečnost ukazuje kompetentnost vedení českého biketrialu.


#000313
Vážený pane Pochtiol,
dozvěděl jsem se o Vašem příspěvku a očividně nevíte o čem píšete. Vyhodnocení samotného závodu je jedna věc a přidělení bodů do seriálu MČR nebo EP druhá věc.
Ano, stala se chyba v přidělování bodů do celkového seriálu MČR a bylo to zadáno časomíře k opravě, která výsledky zpracovává. V tuto chvíli je již vše v pořádku. Nevím, zda příspěvek, který jste psal 5.9. je již reakcí na výsledky celkového seriálu MČR ( nevím , kdy byly uveřejněny) a nebo jen na samotný závod. Pokud jste již viděl celkové body do seriálu MČR již 5.9., tak nechápu tento mail z 6.9. V každém případě vyhlášení samotného závodu je věcí pořadatele, zda vyhlašuje samostatně nebo dohromady jak tomu bylo v Retzu. Markovo a Adamovo umístění je zde v pořádku. Možná by příště stačilo zavolat nebo napsat mail s dotazem zda se nestala chyba a ne hned napadat a urážet. Je mi smutno z Vašich příspěvků a věcí, které si vymýšlíte se snahou uškodit tomuto sportu. Na každý pád to s komisí či NSŘ nemá nic společného a s bodem, který uvádíte už teprve ne. Jezdci jen využili možnosti startovat v mezinárodním závodě ve své věkové kategorii. A jak již jsem psal, chyba nastala jen v přidělení bodů do celkového pořadí MČR.

S pozdravem
Radim Kakáč
#000314
Vážený pane Kakáč,
ač nerad musím Vám odpovědět na Váš e-mail. Lepší než se dozvědět o mém příspěvku by bylo určitě lepší si ho přečíst než napsat, že nevím o čem píši. Ne, já na tom ještě nejsem tak špatně.
Když jsem podruhé reagoval na zveřejněné výsledky 6.9. 2016 11:47 stále ještě byly celkové výsledky uvedeny s chybou na kterou jsem poukázal. To jen pro vysvětlení.
A jestli je Vám smutno z mých příspěvků, dám Vám radu – nečtěte je. Zatím jsem si nic nevymyslel a z pozice diváka , biketrialu jako takovému neškodím. Možná by stálo za zvážení jestli to nejste zrovna vy, a vám podobní, kteří tomuto sportu škodí.
Jaroslav Pochtiol

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife