3.soutěžní den - medailové úspěchy pokarčují

3.soutěžní den - medailové úspěchy pokarčují

Česká reprezentace sbírá další medaile.

Třetí soutěžní den byl úspěšný pro naše seniory 20". Hned dvě medaile vybojovali kluci v této kategorii. Výborný soustředěný výkon předvedl Ondra Šenk. Po nevydařeném prvním závodě si spravil náladu a v tom druhém zajel stříbrnou příčku. Hned na třetí místo se zařadil Pavel Procházka, pro kterého to po mnoha letech v reprezentaci byla první medaile z MS. Bramborovou medaili si z tohoto závodu odnesl Kája Brambora. Všichni tito jezdci si tak zajistili velmi dobrou pozici pro závěrečný závod. Pro všechny to znamená otevřená šance a boj o celkové druhé místo. Tak tedy držme palce.

Zajímavá situace nastala i v kat.Elite. Vaškovi Kolářovi se příliš nedařilo a se svým výkonem nebyl spokojen i když z toho byla bronzová placka.Vše ještě mohla změnit poslední sekce. Tam byl ještě Vašek před Raulem. Ale stalo se to, co málo kdo čekal. Raul byl již v cíli a Vašek s Martinem dojížděli k poslední sekci, když se strhla krátká, ale vydatná bouřka a z umělé sekce, kde byly holé klády se stala sekce neprůjezdná. I když kluci měli asi 30 min do konce a čekali do posední chvíle zda to oschne a Tomáš Zedek opět přispěchal na pomoc a začal klády sušít toaletním papírem, nepomohlo to. Vaškovi se sice po několika nevydařených náskocích na mokrou kládu naskočit povedlo, ale zdržení bylo příliš velké a čas mu tak vypršel těsně před posledním seskokem. Za normálních podmínek by to byla pro Vaška nulová sekce, ale kdyby nebylo to kdyby.Martin Kakáč sice závod rozjel na prvních sekcích velmi dobře , ale série pětek v druhé polovině prvního kola znamenala 6.místo i když to druhé kolo bylo podstatně lepší. I zde se celkové pořadí zajímavě promíchalo. Vzhledem k tomu, že se třetího kola nezúčastní dosavadní leader závodu Abel Mustieles je vše otevřeno pro Vaška a Raula Gutiereze. Své šance má i Martin, který je na čtvrtém průběžným pořadím s Rickem Koekoekem.

V Juniorech velmi dobře bojuje Matěj Popelka. Tentokrát z toho bylo 5.místo a tato příčka mu patří i v celkovém pořadí po dvou závodech. Marek Hlávka zatím jako by se hledal a nedaří se mu zajet podle jeho představ. V tuto chvíli mu patří tři 8.místa.  Jedno v prvním závodě a duhé v druhém závodě a to třetí za celkové pořadí.

Výsledky z dnešního dne jsou již na webu BIU.

Máme další tři medaile. Zlato Tomáš Vepřek, stříbro Iva Antlová a bronz Vojta Vepřek

RK

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife