Březová u Sokolova - další závod MČR, PČR a Poháru ČMF

Březová u Sokolova - další závod MČR, PČR a Poháru ČMF

Už tento víkend se pojede další závod biketrialového seriáu. Z rakouského Retzu se přesuneme hned na druho stranu republiky do 380 km vzdálené Březové u Sokolova.

Tradiční pořadatel si pro nás připravil trochu netradiční lokalitu, kterou si bude pamatovat snad jen hrstka vyvolených. Areál na Výsluní pro letošní rok vystřídá prostě " Bývalý areál biketrialu ", jak je nazván březovskými. Možná by bylo výstižnější slovo cyklotrialu, protože tak se tehdy našemu sportu říkalo. S hlavním organizátorem panem Boudem jsme se shodli, že to bude více jak 12 let co cyklotrialová kola brázdila zdejší potok, stráně s kořeny a nedaleký malý lom, který byl tehdy určen pouze pro seniory, mastry a další dospělácké kategorie. Součastní "mladíci " by si tam v pohodě zazávodili.

Co připraví hlavní stavitel sekcí Honza Čedík v této lokalitě bude překvapením. Vy jen nezapomeňte, že oproti schváleným propozicím v červnu došlo ke změně místa závodiště.

A aby jste všichni trefili k tomu areálu, tak mapku příjezdu najdete ZDE.

A plánek areálu a romístění jednotlivých sekcí najdete ZDE.

Je zde pro vás připraveno 6 KÚ pro každou katerorii a pojede se tentokrát na tři kola. 

Kromě těchto důležitých informací jsou zde ještě jedny důležité informace. V Retzu bylo více jak jedna třetina jezdců bez startovního čísla, proto doporučujeme startovní číslo najít a vzít s sebou. Za vystavení nového stratovního čísla bude účtován při licenční kontrole poplatek 50,- Kč.

Tak šťastnou cestu do Březové.

RK

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife