Doubravčice

Doubravčice

Po desti letech se vrátil biketrial do Doubravčic ....

20. května se konalo třetí kolo Mistrovství a Přeboru ČR a Poháru ČMF v biketrialu.
Tentokrát organizátoři zavedli jezdce do staronové lokality, kde se závodilo naposledy před deseti lety. Velké kameny v říčce Šembeře a přilehlém lese dávaly tušit, že opět půjde o závod plný biketrialových výzev. Stavitelé tratí se svého úkolu zhostili na výbornou a připravili celkově patnáct kontrolních úseků pro všechny výkonnostní kategorie.

Jen málokdo by, večer po dni, kdy teploty vystupovali až ke třiceti stupňům a z jasného nebe se smálo slunce, věřil, že by to ráno mohlo být jiné. Ovšem příroda opět ukázala, jak umí být nevyzpytatelná. Těžké šedé mraky a chladný vítr v době startu sliboval, že vše může být ještě velice zajímavé. Nakonec však zůstalo jen u větru a mraků, které ve výsledku poskytli příjemně chladivý vzduch, takže vlastně ideální biketrialové podmínky. Vzhledem k nadšení jezdců a doprovodů z okolních terénů, kdy i pro mnohé domácí účastníky bylo překvapením, jakou mají za humny lokalitu, se sem budeme jistě velice rádi vracet.

[ Pár obrázků zde :) ]

Komentáře rss


, - odpovědět
Thank you for sharing this great post. I like your writing, come to know the total number of students got high score through online website. Buyessays is one of the famous online website which provides best essay writing service, visit to know more about.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlinePrefaUAMKSportLife