Odstartovala podzimní část seriálu ČMF Mistrovství ČR

Odstartovala podzimní část seriálu ČMF Mistrovství ČR

V sobotu 29.8.2015 zahájil závod v Novém Veselí podzimní část závodů seriálu MČR.

V této části čeká na závodníky ještě pět závodů, Nové Veselí, Kyjov, Hodonín, Kutná Hora a závěrečný závod proběhne jako tradične na brněnských veletrzích SportLife. Ale zpět k novoveselskému závodu. Místní klub připravil ve svém trialparku na břehu rybníka 8 KÚ pro velké a 7 KÚ pro malé kategorie. Dobře připravené tratě, slunečné počasí, občerstvení a zajímavý doprovodný program přispěly k pohodovým závodům. Navíc,  kdo vydržel trochu déle po závodě posedět v krásném prostředí novoveselského rybníka dočkal se i pojízdného bazénu naplněného osvěžující vodou z hasičské cisterny, protože v rybníce to bylo spíše jako v termálních lázních.

No a jak to bylo na tratích ? Pro některé pohodové poježděníčko po prázdninách nebo po náročném MS a pro ty, co přes prázdniny odpočívali, trochu náročnější závod v teplém počasí. V kat.ELITE zvítězil Vašek Kolář, který celý závod projel za 0 TB. S odstupem 27 TB na druhém místě Martin Kakáč a třetí Vojta Křiva s 30 TB. V juniorce obsadil 1.místo Mára Pochtiol před Martinem Štěpánkem a Tomášem Kočičkou. V Seniorech vyhrál Tomáš Zedek. Ostatní výsledky najdete v záložce Výsledky.

Na další závod podzimní části se jezdci přemístí do kyjovského trialparku V Polámaných, který prošel značnou rekonstrukcí. Necháme se tedy překvapit, co si pro nás pořadatelé připraví na sobotu19.9.2015

RK

Komentáře rss


, - odpovědět
Je moc hezké, že začala podzimní část závodů. MS asi ještě pokračuje, nebo to nestálo za zmínku? Hlavně jestli mají všichni účastníci podepsaný Statut a povinnosti reprezentanta ČR., aby bylo něco na památku.
, vizitka odpovědět
Tyto webové stránky jsou opravdu vizitkou a českému biketrialu dělají neocenitelnou službu - vždyť co všechno se zde člověk nedozví? Děkujeme za aktuální, kvalitní a podrobné informace.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife