Nejlepší sportovci Blanska a Přerova

Nejlepší sportovci Blanska a Přerova

Jak jsme již předesílali, tak ve čtvrtek proběhl galavečer vyhlášní nejlepších sportovců města Přerova. Mezi nominovanými byl Pavel Procházka a Matěj Popelka z přerovského klubu. Právě první jmenovaný byl vyhlášen jako nejlepší sportovec v kat.dospělých za rok 2015.

Po loňské vydařené sezóně, kdy Pavel obsadil v závodech seriálu MS jedno sedmé a dvě třetí místa a celkově pak skončil čtvrtý a na ME v Březové vybojoval 3.místo je tato trofej zajisté ve správných rukou. Pavel si jistě toto ocenění zaslouží i vzhledem k jeho dlouhodobému závodění a působení nejen v českém biketrialu, ale i v reprezentaci. Na krátký rozhovor s místní televizí se můžete podívat zde : https://www.youtube.com/watch?v=14FYnwSVcPU&feature=youtu.be

Pavlovi děkujeme a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

  

Jak dopadly výsledky vyhlášení sportovce města Blanska jste měli možnost vidět již na našem facebooku. V Blansku se vyhlašuje bez udání umístění a věkových kategorií. Proto mezi deseti nej stanuli Vašek Kolář, Martin Kakáč a Ondřej Maulis všichni z blanenského biketrialového klubu. Ondra se vhledem k prbíhajícím jarním prázdninám vyhlašování nezúčastnil.

I těmto borcům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

  

RK

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife