Seriál ČMF Mistrovství ČR v biketrialu 2016 zahájen

Seriál ČMF Mistrovství ČR v biketrialu 2016 zahájen

V sobotu odstartoval prvním závodem v Brně-Kníničkách devítidílný seriál ČMF Mistrovství a Přebor ČR a Pohár ČMF v biketrialu 2016.

Tradičním pořadatelem je brněnský klub Biketrial Brno, který pro letošní zahajovací závod objednal zvláště vydařené počasí. Na startu se sešlo více jak sto jezdců z ČR a Slovenska. Pro každou kategorii bylo přichystáno sedm kontrolních úseků na dvě kola. Nutno podotknout, že kluci z Brna připravili na první závod pěkné, ale náročné tratě i vzhledem k tomu, že se závod jel jako jeden z nominačních závodů na letošní Mistrovství světa. Pro některé jezdce to byl první závod v letošní sezóně, což bylo znát na trestných bodech.

V kat. Elite s naprostým přehledem za 0 TB zvítězil Vašek Kolář, loňský Mistr ČR. Druhé místo zaslouženě obsadil Vojta Křiva s 9 TB a třetí skončil slovenský talent Samuel Hlavatý s 12 TB. V kategrii Junior kraloval mladičký teprve 15 letý Marek Pochtiol, který zvítězil před Lukášem Jankou a Tomášem Kočičkou. V kat.Femine mám bojovaly dívky ve  věku 9 - 14 let. Jejich výkon je ještě ovlivněn právě věkovým koeficietem. Po veškerém sčítaní a násobení si tedy z Brna prvenství veze Alžběta Pečínková, druhé místo Denisa Pecháčková a třetí skončila Eliška Hříbková. Jak dopadly další kategorie najdete v záložce Výsledky u brněnského závodu. Fotky v Galerii / menu galerie 2016.

RK

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife