Talentovka 2016

Soustředění talentované mládeže ČR proběhne letos samostatně bez návaznosti na jiné soustředění a to v termínu 19. - 26.3.2016.

Rozhodli jsme se tak na základě informace od Štefana Pčoly, který organizuje tradiční Chorvatsko, letos v termínu 10.-18.4.2016. Jednak jsme chtěli změnit lokalitu a také využít velikonočních prázdnin, aby jezdci co nejméně zameškali. V tuto chvíli projednáváme dvě lokality, Chorvatsko a Itálii. Čekáme ještě na některé informace. Rozhodnuto bude do konce února. 

Vybraní jezdci : Hlávka Marek, Štěpánek Martin, Kosík Adam, Pochtiol Marek, Mokrý Petr, Vepřek Tomáš, Sabáček Dominik, Hříbek Vojtěch, Vepřek Vojtěch, Pečínka Václav , Sehnal Jiří, Antlová Iva, Pečínková Alžběta, Hříbková Eliška a Pecháčková Denisa.

Finanční podíl jezdce na tomto soustředění je 1.000,- Kč. Požadované dokumenty : pas, potvrzení o bezinfekčnosti, úrazové sportovní pojištění do zahraničí a nově kopii lékařského potvrzení z žádosti o licenci ( výsledek sportovní prohlídky ) . Pokud jste žádost o licenci již odeslali, tak si kopii vyžádáme od sekretáře ČMF. O jezdce je kompletně postaráno, ubytování , strava, pitný režim, doprava, trenink, relaxace. Podrobné informace budou zaslány po vybrání lokality.

Vybrané jezdce nebo spíše jejich rodiče prosíme o zaslání potvrzení o účasti jezdec na soustředění na e-mail : komise@biketrial.cz nejpozději do 28.2.2016 .

Děkujeme.

V případě dotazů se prosím obracejte na vedoucího soustředění Radima Kakáče,  tel.603 571 635.

RK

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife