Úspěšné Mistrovství Evropy pro českou reprezentaci

Úspěšné Mistrovství Evropy pro českou reprezentaci

Hned 15 medailí veze česká reprezentace z Mistrovství Evropy, které proběhlo 18.června na Sardinii.

Šest zlatých, čtyři stříbrné a čtyři bronzové medaile v jednotlivých kategoriích a navíc 1.místo v kat.národů posbrali čeští jezdci. Pro některé kategorie hodně náročné sekce připravili pořadatelé z místního Bike Clubu Bolotana. Krásné prostředí přírodního parku Pabude v nadořské výšce okolo 1000 mnm nabízí nepřeberné množství lokalit nejen pro jedno Mistrovství Evropy. Přes den doprovázelo závod karásné a teplé počasí okolo 25 °C. V podvečer však klesá teplota na pouhých 13 °C.

V kat.poussin si veze z ME zlatou medaili Vojta Vepřek a 3.místo obsadil Vojta Hříbek. Bronz z benjaminů bral Dominik Sabáček a stříbro v kat.Minime Marek Pochtiol. Kategorie Femine byla záležitostí našich děvčat. Za vítěznou Bětkou Pečínkovou se umístila Eliška Hříbková následována Ivou Antlovou. V juniorech zabojoval Martin Štěpánek, který bral zlato a za ním se strátou 4 TB se umístli Marek Hlávka. V kategorii Senior 20" si přijel pro zlatou medaili Pavel Procházka a pro bronz Matěj Popelka. Tadeáš Kříž překvapil v kat.Senior 26" a na ME vybojoval zlato. Další kategorií kterou jsme obsadili byla Elita 20", kde titul Mistra Evropy obhájil Václav Kolář a stříbro bral Martin Kakáč.

Výsledky již naleznete v záložce Výsledky nebo na stránkách BIU.

Všem jezdcům děkujeme za bojovnost a reprezentaci a oceněným ještě jednou gratulujeme. Doprovodům a rodičům pak za podporu a dopravu do dějiště ME a zpět domů.

RK

 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife