< návrat zpět

Reprezentace ČR

Nominovaní jezdci na Mistrovství světa 2016

 

The 25th BIU 2016 WORLD BIKETRIAL CHAMPIONSHIP
CZECH REPUBLIC - Blansko ( 8th - 13th August 2016 )  
             
Nation: CZECH        
Delegate : Radim Kakac        
  Group Category/Bib No. Last name First name YOB  
             
  A ELITE 20" KAKAC Martin 1992  
  A ELITE 20" KOLAR Vaclav 1991  
             
  A ELITE 26" HERKA David 1992  
             
  A ELITE FEMINE KRIVOVA Marie 1997  
             
  A SENIOR 20" BRAMBORA Karel 1989  
  A SENIOR 20" GRYC Vaclav 1994  
  A SENIOR 20" KRIVA Vojtech 1995  
  A SENIOR 20" KUBENKA Michal 1991  
  A SENIOR 20" POPELKA Matej 1997  
  A SENIOR 20" PROCHAZKA Pavel 1983  
  A SENIOR 20" ROSSLER Jiri 1992  
  A SENIOR 20" TABORSKY Josef 1990  
  A SENIOR 20" ZEDEK Tomas 1975  
             
  A SENIOR 26" KRIZ Tadeas 1995  
             
  A JUNIOR HLAVKA Marek 1998  
  A JUNIOR JANKA Lukas 1999  
  A JUNIOR KOCICKA Tomas 1999  
  A JUNIOR PAVLIK Michal 1999  
  A JUNIOR STEPANEK Martin 1998  
             
  B MINIME KOSIK Adam 2001  
  B MINIME KRUPCIK Ondrej 2001  
  B MINIME MOKRY Petr 2002  
  B MINIME POCHTIOL Marek 2001  
  B MINIME VEPREK Tomas 2003  
             
  B BENJAIMIN DAMBORSKY Martin 2004  
  B BENJAIMIN KALAS Vojtech 2005  
  B BENJAIMIN SABACEK Dominik 2004  
  B BENJAIMIN VYMETAL Rene 2005  
             
  B POUSSIN HRIBEK Vojtech 2007  
  B POUSSIN KALAS Jakub 2007  
  B POUSSIN PECINKA Vaclav 2008  
  B POUSSIN SEHNAL Jiri 2009  
  B POUSSIN VEPREK Vojtech 2007  
             
  B FEMINE ANTLOVA Iva 2003  
  B FEMINE HRIBKOVA Eliska 2005  
  B FEMINE PECINKOVA Alzbeta 2002  
  B FEMINE PECHACKOVA Denisa 2007  

 

Mistrovství Evropy 2016 - Bolotana, Sardinie

Proběhla donominace jezdců na ME 2016.

Aktuální seznam jezdců najdete zde.

RK

 

 

Nominovaní jezdci na Mistrovství světa 2015

The 24th BIU 2015 WORLD BIKETRIAL CHAMPIONSHIP
CATALUNYA - Odena ( 18th - 23th July 2015 )      
                 
Nation: CZECH            
Delegate : Radim Kakac          
  Group Category/Bib No. Last name First name YOB License No. Bike/wheel size  
                 
  A ELITE HERKA David 1992 420-09058 Rockman/26" neúčastní se
  A ELITE KAKAC Martin 1992 420-08847 Becouse/20" účastní se
  A ELITE KOLAR Vaclav 1991 420-06044 Monty/20" účastní se
                 
  A SENIOR BRAMBORA Karel 1989 420-04310 Monty/20" účastní se
  A SENIOR GRYC Vaclav 1994 420-08917 Chorrillas/20" účastní se
  A SENIOR KUBENKA Michal 1991 420-08904 Ozonys/20" účastní se
  A SENIOR PROCHAZKA Adam 1981 420-01573 Koxx/20" účastní se
  A SENIOR PROCHAZKA Pavel 1983 420-01570 Rockman/20" účastní se
  A SENIOR SENK Ondrej 1996 420-09038 Monty/20" účastní se
  A SENIOR TABORSKY Josef 1990 420-05699 Rockman/26" neúčastní se
  A SENIOR ZEDEK Tomas 1975 420-08872 Koxx/20" účastní se
                 
  A JUNIOR HLAVKA Marek 1998 420-09072 Neon/20" účastní se
  A JUNIOR JANKA Lukas 1999 420-09283   neúčastní se
  A JUNIOR PAVLIK Michal 1999 420-09372   neúčastní se
  A JUNIOR POPELKA Matej 1997 420-09176 Ozonys/20" účastní se
  A JUNIOR STEPANEK Martin 1998 420-09436 Echo/20" neúčastní se
                 
  B MINIME KOSIK Adam 2001 420-09483 Rockman/20" neúčastní se
  B MINIME KRUPCIK Ondrej 2001 420-09587 Monty/20" účastní se
  B MINIME MOKRY Petr 2002 420-09463 Echo/20" neúčastní se
  B MINIME POCHTIOL Marek 2001 420-09462 Ozonys/20" účastní se
                 
  B BENJAIMIN DAMBORSKY Martin 2004     neúčastní se
  B BENJAIMIN HANZAL Krystof 2003 420-09510 Because/20" neúčastní se
  B BENJAIMIN SABACEK Dominik 2004 420-09573 Because/20" účastní se
  B BENJAIMIN VEPREK Tomas 2003 420-09517 Echo/20" účastní se
                 
  B POUSSIN HRIBEK Vojtech 2007 420-09625 Monty/20" neúčastní se
  B POUSSIN MAHR Tadeas 2006     neúčastní se
  B POUSSIN VEPREK Vojtech 2007 420-09569 Speed/20" účastní se
                 
  B FEMINE ANTLOVA Iva 2003 420-09451 Echo/20" účastní se
  B FEMINE HRIBKOVA Eliska 2005 420-09623 Echo/20" neúčastní se
  B FEMINE MUDRYCHOVA Eliska 2006     neúčastní se
  B FEMINE PECINKOVA Alzbeta 2002 420-09520 Monty/20" neúčastní se
  B FEMINE PECHACKOVA Denisa 2007 420-09621 Monty/20" neúčastní se

 

Nominovaní jezdci na Mistrovství Evropy 2015

The 11th EBU 2015 EUROPEAN BIKETRIAL CHAMPIONSHIP
CZECH REPUBLIC Brezova u Sokolova ( 23 May 2015 )          
                 
Group Category/Bib No. Last name First name YOB License No. Bike/wheel size  
               
A ELITE HERKA David 1992 420-09058 Rockman/26" účastní se
A ELITE KAKAC Martin 1992 420-08847 Becouse/20" účastní se
A ELITE KOLAR Vaclav 1991 420-06044 Monty/20" účastní se
               
A SENIOR BRAMBORA Karel 1989 420-04310 Monty/20" účastní se
A SENIOR GRYC Vaclav 1994 420-08917 Chorrillas/20" účastní se
A SENIOR KASPAR Jaromir 1987 420-09137   neúčastní se
A SENIOR KRIVA Vojtech 1995 420-09290   neúčastní se
A SENIOR KUBENKA Michal 1991 420-08904 Ozonys/20" účastní se
A SENIOR PROCHAZKA Adam 1981 420-01573 Koxx/20" účastní se
A SENIOR PROCHAZKA Pavel 1983 420-01570 Rockman/20" účastní se
A SENIOR SENK Ondrej 1996 420-09038 Monty/20" účastní se
A SENIOR SMID David 1974 420-05894   neúčastní se
A SENIOR TABORSKY Josef 1990 420-05699 Rockman/26" účastní se
A SENIOR ZEDEK Tomas 1975 420-08872 Koxx/20" účastní se
               
A JUNIOR HLAVKA Marek 1998 420-09072 Neon/20" účastní se
A JUNIOR JANDASEK Erik 1997 420-09226 Born/20" účastní se
A JUNIOR JANKA Lukas 1999 420-09283   neúčastní se
A JUNIOR POPELKA Matej 1997 420-09176 Ozonys/20" účastní se
A JUNIOR STEPANEK Martin 1998 420-09436 Echo/20" účastní se
               
B MINIME KOSIK Adam 2001 420-09483 Rockman/20" účastní se
B MINIME KRUPCIK Ondrej 2001 420-09587 Monty/20" účastní se
B MINIME KURIL Michal 2001 420-09368 Monty/20" účastní se
B MINIME MOKRY Petr 2002 420-09463 Echo/20" účastní se
B MINIME POCHTIOL Marek 2001 420-09462 Ozonys/20" účastní se
               
B BENJAIMIN HANZAL Krystof 2003 420-09510 Because/20" účastní se
B BENJAIMIN SABACEK Dominik 2004 420-09573 Because/20" účastní se
B BENJAIMIN SILLER Stepan 2004 420-09567   neúčastní se
B BENJAIMIN VEPREK Tomas 2003 420-09517 Echo/20" účastní se
               
B POUSSIN HANZAL Simon 2006 420-09590 Monty/20" neúčastní se
B POUSSIN HRIBEK Vojtech 2007 420-09625 Monty/20" účastní se
B POUSSIN HUMLICEK Jan 2006 420-09591 Monty/20" účastní se
B POUSSIN MAULIS Ondrej 2006 420-09668 Monty/20" neúčastní se
B POUSSIN VEPREK Vojtech 2007 420-09569 Speed/20" účastní se
               
A ELITE FEMINA KRIVOVA Marie 1997 420-09339   neúčastní se
A ELITE FEMINA ZAPLETALOVA Vendula 1991 420-09465   neúčastní se
               
B FEMINE ANTLOVA Iva 2003 420-09451 Echo/20" účastní se
B FEMINE PECINKOVA Alzbeta 2002 420-09520 Monty/20" účastní se
B FEMINE PECHACKOVA Denisa 2007 420-09621 Monty/20" účastní se
B FEMINE HRIBKOVA Eliska 2005 420-09623 Echo/20" účastní se
                 

 

Nominovaní jezdci na Mistrovství světa 2014.

The 23th. BIU 2014 WORLD BIKETRIAL CHAMPIONSHIP

WBC R1 - SPAIN Bueu ( 9.- 10.August 2014 )            
WBC R2 - CATALONIA Odena ( 16.- 17.August 2014 )          
WBC R3 - CZECH Tanvald ( 23.- 24.August 2014 )          
                     
Nation: CZECH                  
Delegate : Radim Kakac                  
                     
Category Last name First name Nation YOB License No. Bike/wheel size SPAIN CATALONIA CZECH  
                     
ELITE HERKA David CZECH 1992 420-09058          
ELITE KOLAR Vaclav CZECH 1991 420-06044          
                     
SENIOR BRAMBORA Karel CZECH 1989 420-04310   YES YES YES účastní se
SENIOR GRYC Vaclav CZECH 1994 420-08917   YES YES YES účastní se
SENIOR KAKAC Martin CZECH 1992 420-08847   YES YES YES účastní se
SENIOR PROCHAZKA Pavel CZECH 1983 420-01570   YES YES YES účastní se
SENIOR ZEDEK Tomas CZECH 1975 420-08872   NO YES YES účastní se
SENIOR PROCHAZKA Adam CZECH 1981 420-01573   YES YES YES účastní se
SENIOR KRIVA Vojtech CZECH 1995 420-09290   NO NO NO neúčastní se
SENIOR TABORSKY Josef CZECH 1990 420-05699   NO NO YES účastní se
SENIOR KUBENKA Michal CZECH 1991 420-08904   NO NO YES účastní se
                     
JUNIOR HLAVKA Marek CZECH 1998 420-09072   YES YES YES účastní se
JUNIOR POPELKA Matej CZECH 1997 420-09176   YES YES YES účastní se
JUNIOR SENK Ondrej CZECH 1996 420-09038   YES YES YES účastní se
JUNIOR JANDASEK Erik CZECH 1997 420-09226   NO NO YES účastní se
JUNIOR STEPANEK Martin CZECH 1998 420-09436   NO NO YES účastní se
JUNIOR KLOUCEK Filip CZECH 1998 420-09197   NO NO NO neúčastní se
                     
MINIME JANKA Lukas CZECH 1999 420-09283   YES YES YES účastní se
MINIME KOSIK Adam CZECH 2001 420-09483   NO YES YES účastní se
MINIME PAVLIK Michal CZECH 1999 420-09372   NO NO YES účastní se
MINIME POCHTIOL Marek CZECH 2001 420-09462   NO NO NO neúčastní se
MINIME KRUPCIK Ondrej CZECH 2001 420-09587   NO NO YES účastní se
                     
BENJAIMIN HANZAL Krystof CZECH 2003 420-09510   YES YES YES účastní se
BENJAIMIN MOKRY Petr CZECH 2002 420-09463   YES YES YES účastní se
BENJAIMIN SABACEK Dominik CZECH 2004 420-09573   NO YES YES účastní se
BENJAIMIN VEPREK Tomas CZECH 2003 420-09517   YES YES YES účastní se
BENJAIMIN SNABL Karel CZECH 2003 420-09579   NO NO NO neúčastní se
BENJAIMIN SILLER Stepan CZECH 2004 420-09567   NO NO NO neúčastní se
BENJAIMIN VALENTA Tomas CZECH 2004 420-09558   NO NO NO neúčastní se
                     
POUSSIN HRIBEK Vojtech CZECH 2007 420-09625   NO NO YES účastní se
POUSSIN VEPREK Vojtech CZECH 2007 420-09569   YES YES YES účastní se
POUSSIN HUMLICEK Jan CZECH 2006 420-09591   NO NO YES účastní se
POUSSIN KOBLIZEK Vojtech CZECH 2005 420-09663   NO NO NO neúčastní se
POUSSIN PARAL Jachym CZECH 2005 420-09670   NO NO NO neúčastní se
POUSSIN MAULIS Ondrej CZECH 2006 420-09668   NO NO YES účastní se
                     
ELITE LADY KRIVOVA Marie CZECH 1997 420-09339   NO NO NO neúčastní se
FEMINA PECINKOVA Alzbeta CZECH 2002 420-09520   NO NO YES účastní se
FEMINA HRIBKOVA Eliska CZECH 2005 420-09623   NO NO YES účastní se
FEMINA PECHACKOVA Denisa CZECH 2007 420-09621   NO NO YES účastní se
Podporují nás
Trial SectionČMFNewlinePrefaUAMKSportLife