Slunečný závod na březovském Výsluní

Slunečný závod na březovském Výsluní

V sobotu 23.9. se v Březové u Sokolova v areálu Na Výsluní konal sedmý závod seriálu Mistrovství a Přeboru ČR a Poháru ČMF v biketrialu.

V sobotu 23.9. se v Březové u Sokolova v areálu Na Výsluní konal sedmý závod seriálu Mistrovství a Přeboru ČR a Poháru ČMF v biketrialu.

Ačkoliv to v týdnu, který předcházel závodům v Březové s počasím vypadalo všelijak a ani předpověď pro závodní víkend nebyla kdoví jaká, nakonec se na všechny účastníky osmého závodu Mistrovství a Přeboru ČR a Poháru ČMF v biketrialu usmívalo slunce.
Chladné a mlhavé ráno, které všechny na Březové vítalo, bylo skutečně podzimní. Již před startem závodu, který byl pro mistrovské a přeborové kategorie stanoven na příjemnou jedenáctou hodinu, se však začalo usmívat Slunce. Celý závodní den se díky tomu nesl v příjemné atmosféře, jež však nezpůsobila pouze naše nejbližší hvězda, ale bohatou měrou k ní přispěli i pořadatelé.
Závod se jel na tři kola a v každém z něj čekalo na závodníky šest krásných sekcí. Celkových osmnáct kontrolních úseků tak všechny závodníky skutečně velice dobře prověřilo z toho, jestli o prázdninách nezaháleli. Po prvních dvou kolech již bylo na některých závodnících více než patrné, že letní příprava mohla být i svědomitější, nicméně tratě a připravené ceny přiměly všechny bojovat opravdu až do konce.
V Elitě znovu zvítězil Matěj Popelka, svou letošní neporazitelnost v kategorii Junior potvrdil Marek Pochtiol a v Seniorech tentokrát zvítězil Jaromír Kašpar.
Jedinou vadou na jinak krásném závodě byla nízká účast jezdců. Na Březovou se vždy jezdilo za pohodou, krásnými závody a pro úžasné ceny, které i letos opravdu stály za to a pro každého ze závodníků se opět nějaká našla. Bohužel letos nebylo úsilí pořadatelů odměněno bohatou účastí nicméně všichni, kdo tam byli si slunečnou atmosféru březovského Výsluní více než pochvalovali...

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife