< návrat zpět

Proč začít

Proč začít právě s biketrialem

Biketrial je individuální sport a pokud nechceš být odkázán na další spoluhráče či dokonce celý tým a chceš vědět, co jen ty sám dokážeš, tak je to sport právě pro tebe. Ale úplně sám v tom nezůstaneš. V dnešní době je biketrial sportem pro celou rodinu. Kromě tebe či tvého sourozence a klubu do kterého začneš chodit, bude potřeba i významné pomoci tvých rodičů. Pořízení závodního kola, účast na treninku či doprava na závody - to vše jsou chvíle, kdy se bez pomoci rodičů neobejdeš. Odměnou tatínkovi a mamince pak bude to, že najdeš sport, který tě ve volném čase plně zaměstná a rodiče možná uvidí i to, co ani nevěděli že dokážeš.

Ti nejlepší jezdci jsou pak vybíráni do reprezentace ČR, kde mají tu čest, reprezentovat Českou republiku na závodech Mistrovství světa a Evropy.

Biketrial je sport, který spojuje celou rodinu a tvoří z ní takový malý tým, který s tebou prožívá všechny tvé úspěch či neúspěchy.

Biketrial je sport, který vychovává mladé jezdce k cílevědomosti, schopnosti soustředit se, vylepšuje fyzickou kondici a motoriku těla. Je to sport, který se dá provozovat vrcholově, ale také i jen tak pro zábavu a to v každém věku.

Mnoho pěkných chvil s biketrialem.

 

Komise biketrialu ČR

Podporují nás
Trial SectionČMFNewlineČerná horaPrefaUAMKSportLife